Bora Zemani i hakmerret Donaldit, kapet në makinë me Atdheun (FOTO)

Marredhenia Bora Atdhe ka qene e perfolur prej kohesh, por asnjehere nuk eshte zbuluar si qendron e verteta.

Ndonse Bora nuk e ka pranuar asnjehere, Atdheu me pas e ka kthyer ne nje loje duke bere lojra fjalesh ne intervistat qe ka thene.

Se fundmi, Kryefjala ka siguruar nje foto te Bores dhe Atdheut ne makinen e ketij te fundit, teksa jane ndaluar nga policia. Bora eshte brenda ne makine dhe Atdheu jashte duke folur me policet.

E pra njehere tha qe eshte nga xhirimet Bora, po tani ku ishte?! Ne nje moment qe diskutohet nje trio Donald Bora Trixa futet ne skene edhe Atdheu.

Rikujtojme qe Donaldi shpeshhere perserit se mes tyre kane ndodhur shume gjera, a jane keto gjera qe po mendojme edhe ne? Kjo mbetet per tu pare!