Home TE NDRYSHME Bieta Sulo ndjek burrin dhe ikën nga Top Channel/ Ja ku do...

Bieta Sulo ndjek burrin dhe ikën nga Top Channel/ Ja ku do ta shohim tani

334
0

Bieta Sulo është moderatorja e pasditeve në “Top Channel” e cila prej vitesh shfaqet në emisionin “Ftes në 5” për publikun shqiptar

Por duket se sezoni i ardhshëm do ta gjejë Bietën në një tjetër media.

Bieta në shtator do të largohet nga Top Channel për t’ju bashkuar bashkëshortit te saj Alban Dudushit ne Vizion Plus, shkruan Kryefjala.com.

Rikujtojmë se Albani është larguar nga Top Channel pak kohë më parë dhe momentalisht është duke drejtuar “Spotlight” ne Vizion Plus.