Banorja e BBV tregon per semundjen e rend dhe cfare i tha sot banoreve te BBV

Nita, banorja e Big Brother Vip ka zbuluar se para më shumë se një viti është diagnostikuar me tumor në gji. Ajo ka lënë shtëpinë për pak kohë, për të bërë analizat për gjendjen shëndetësore aktuale, ku u zbulua se ka ende prani të masës, por situata është nën kontroll dhe jo shqetësuese.

është detyruar që të lërë shtëpinë, për shkak të problemeve shëndetësore.

“Para një viti e gjysmë kam patur tumor në gji, jam operuar ka kaluar me sukses por kur kam hyrë në shtëpinë kam patur disa shtrëngime, therje dhe sot kam qenë në kontroll që doli që ka ende diçka por që nuk është shqetësueses, është çdo gjë në kontroll, jam në mbikëqyrje”, tha Nita.

Ajo tregoi për sëmundjen e saj, duke u përcjellë mesazhin banorëve që të bëjnë lojë por të mos kalojnë limitet./L.F-dritare.net