”Balluket e tij”/ Sindi tallet keq me Arjan Konomin pas ndryshimit të tij, e degjeneron: Se me kë më ngjan ky mua

Në sezonin e ri të “Përputhen” ka marrë shumë vëmendjen edhe pamja e opinionistit Arjan Konomi. Me stilin e ri të flokëve, Arjani shtoi dyshimet nëse i ka mbjellë apo ka vendosur paruke.

Ndryshimi i tij u diskutua në rrjete sociale, por nuk ka munguar dhe një koment nga Sindi Loci, ish-konkurrentja e sezonit të dytë.

Sindi ironizoi duke publikuar një fotografi të gjetur në internet ku shkruan, “Se me kë më ngjan”, duke iu referuar stilit të ri të flokëve të Konomit.