Arjan Konomi bën realitet ëndrrën e shqiptarëve/ Bashkohen Ledjana dhe Mevlani

Dy nga ish konkurentët e “Për’puthen”, Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dyshja më e komentuar.

Fillimisht ata u deklaruan për njëri-tjetrin që në emisoon, dhe më pas thanë se janë ndarë dhe nuk e dniqnin më njëri tjetrin as në rrjete sociale.

Mirëpo nga ana tjetër dyshohet se e gjitha bëhet vetëm për vëmendje publike.

Dhe herë pas here ngrihen dyshime se Mevlani është në lidhje me vaja të tjera, si Aristela apo Antonela dhe se Ledjana i është rikthyer të dashurit në Belgjikë.


Por, asnjëri prej tyre nuk ka dalë më që të flasë publikisht se çpo ndodh me ta, por herë pas herë publikohen foto në rrjete sociale që hedhin dyshime tek fansat se dyshja janë bashkë.

Një foto e tillë është publikuara para pak ditësh dhe publiku po pret që Mevlani dhe Ledjana të thyejnë heshtjen dhe të flasin rreth vetes së tyre, dhe se çfarë po ndodh me ta.