Home TE NDRYSHME Arjan Çani çudit: I gjithë Ballkani ka qenë helen edhe Shqipëria i...

Arjan Çani çudit: I gjithë Ballkani ka qenë helen edhe Shqipëria i bie ka qenë Greqi, të tjerat janë përralla

604
0

Sot jemi nje vend demokreatik ku cdo kush thote ate qe mendon e mire apo e keqe keshtu ka ndodhur dhe me Canin qe thote se i gjith ballkani eshte helen.

Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, i ftuar ishte kreu i Kadastrës Artan Lame, ndërsa në një lidhje Skype ishte ish-drejtori i regjistrimeve të pronave në Himarë, Priamo Bollano.

Arian Çani sot ka ditëlindjen dhe tregon sa vjeç bën: Thonë se në këtë moshë të gjitha ulen…

Gjatë debatit në studio, moderatori Arian Çani u shpreh se i gjithë Ballkani ka qenë helen. “Ballkani ka qenë i gjithi helen, të tjerat janë përralla”, tha Çani.

Kjo deklaratë e tij nuk është pritur aspak mirë nga shqiptarët dhe është parë si pr ov okim.

Po ju si mendoni a ka te drejte Cani ne kete deklarate?