Home TE NDRYSHME Arbana Osmani lindi djalin e dytë pak kohë më parë dhe tregon...

Arbana Osmani lindi djalin e dytë pak kohë më parë dhe tregon sa shumë e ka ndihmuar Xhemi Shehu: Ajo për mua…

145
0

Arbana Osmani sëhtë bërë nënë për herë të dytë para disa javësh dhe siç duket ka probleme me orët e pakta të gjumit.

Moderatorja e njohur ka treguar në Instastory se çfarë kërkon më së shumti në Google këto ditë.

“Si të flesh 8 orë brenda 1 ore”, është fjalia më e kërkuar nga Arbana e cila shprehet: “ma gjeti Xhemi Shehu kërkimin tim në google të përnatshëm”.

Arbana dhe Xhemi me pushime bashkë, ja destinacioni i tyre teper i vecante…