Arbana i jep lajmin e keq banorëve te BBV dhe të vendosin sonte nëse do të qëndrojnë në shtëpi

0
573

Arbana ka ndare me banoret e BBV lajmin qe ndodhi para disa ditesh qe u vra roja i Top Channel dhe si u sulmua godina me plumba.

Ajo ka thene se:“Është detyra jonë të ndajmë me ta se çfarë ka ndodhur dhe të kërkojmë prej tyre të reflektojmë e të marrin një vendim nëse do ta vazhdojnë apo jo këtë rrugëtim. Nuk është e thjeshtë të ndash lajme të këqija por është një nga momentet më të vështira, ndjejmë se është e domosdoshme kështu ne sot jemi gati t’ja themi banorëve atë çfarë ka ndodhur…”, u shpreh Arbana.