Home TE NDRYSHME Antonela prek në zemër me rrëfimin: Babai na nxorri jashtë në mes...

Antonela prek në zemër me rrëfimin: Babai na nxorri jashtë në mes të natës, donte të na

224
0

Antonela i ka përlotur të gjithë sot në studio me historinë e saj. Pas debateve në Prime ajo u ndje keq dhe doli jashtë studio duke qarë, ndërsa so tnë studio tregoi arsyen se pse u pr ek.

Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime – Përputhen, 19 Shkurt 2021 – FJALA e LIRË

Antonela tregoi se ka patur një jetë të vështirë dhe se i ati i saj tashmë i ndjerë, e dh un onte nënë n e saj.

Antonela; i falenderoj të gjithë që më ndenjën afër mu kujtuan ca gjëra që kam kaluar në familje.
Mu kujtua babi që nuk jeton më dhe atë rrëmujën që na bënte në shtëpi mua dhe familjes dhe mamit, kujtoj atë pjesën që po bërtisnin të gjithë dhe s’ndalonte më situata, e humba me dolën lot vetvetiu.

Antonela: Më kujtohet natën e fundit që na ka nxjerrë nga shtëpia dhe jemi ndarë aty. kemi shkuar në Itali se ai kë rc ënonte se donte të ana v ri ste neve dhe nanën, kemi shkuar në Itali me një veshje ne trup e me asgjë tjetër .

Pas një viti s’kishim dokumenta akoma dhe më thotë dikush në facebook ngushëllime për babin, më ka mbet merak që s’kam qenë në v arri m por nëna ime është një person i fortë që s’na ka bërë me ndi mungesën e babës , megjithatë ai duhet. E kam pa babën gati tu e mb yt nanën dhe s’kam mujt me ba gjë, se s’kisha ca t’i bëja.