Home TE NDRYSHME Alketa Vejsiu tregon sekretin/ Ja si më shëroi mjeku i mire Pipero...

Alketa Vejsiu tregon sekretin/ Ja si më shëroi mjeku i mire Pipero nga korona

662
0

Alketa Vejsiu rrëfeu se e kishte kaluar Covidin dhe tashme ajo eshte mire dhe gjendja e saj eshte shume e mire.

Ajo thote se:Coronen e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javesh!

Qendrova 14 dite ne izolim ne shtepi. Jam mire per fat.

Kam degjuar raste vertete te renda dhe lutem cdo dite qe Zoti te mbroje njerezit afer meje dhe te gjithe shqiptaret! Corona nuk eshte shaka. Kujdesuni per veten!

Falenderoni Zotin dhe Festoni cdo dite qe keni shendet dhe jeni ne jete! ”- shkruante Alketa krahas disa fotove të saj.

Mbrëmjen e djeshme, Alketa ka treguar për ndjekësit në InstaStory si e ka kaluar virusin dhe simptomat e tij.

Ajo tregoi gjithashtu se ishte ndjekur nga mjeku Pëllumb Pipero. Alketa qëndroi 14 ditë në karantinë dhe më pas rezultoi negative nga Covid-19.