Ajka bëhet 3-vjece/ Mami Xhensila dhe Babi Besi i bëjnë surprizën që s’ka për ta harruar ndonjëherë…

Ajka, vogëlushja e Besit dhe Xhensilës feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 3 vjeç dhe në ditën e saj të veçantë prindërit e kanë çuar në vendin e përrallave.

Me anë të postimeve në rrjete sociale, Besi dhe Xhensila kanë zbuluar se kanë shkuar familjarisht në Disneyland, në vendin më të bukur për fëmijë e jo vetëm.

Ajka shihet e veshur me një fustan princeshash dhe me siguri sot do të kalojnë një ditë që nuk do ta harrojnë ku rrë.