Ai e la dhe u fejua me një tjetër, Fifi prek me dedikimin: Nuk mundem me ta fal, zemra është lodhur

Fifi ka folur herë pas here për jetën e saj private, duke pranuar se është e dashuruar, por pa e zbuluar identitetin e personit që e ka bërë për vete. Këngëtarja i ka bërë lëmsh të gjithë me “punët e zemrës”, sepse shpesh ka treguar se është lën duar shumë nga dashuria.

Së fundmi, artistja ka publikuar në Instagram një video, në sfond të së cilës dëgjohet kënga e Nora Istrefit, e titulluar “Dy shokë”.

“Nuk do mundem unë ta fal gabimin tonë që na mundon nga ky çast. Nga ajo natë, e vetme në shtrat Herë e lodhur, zemra ndihet në faj. Se i thoja, i thoja unë: ‘Të jemi shokë e jo më shumë’”, është teksti që Fifi këndon.