‘A ka me ngrohte se kaq?’, Bieta ben poza me Kroin brenda ne shtepine e saj te bukur

Bieta Sulo, e cila tashme eshte e njohur dhe e dashur per publikun ne pasdite me ‘Ftese ne 5’, ka zgjedhur te ndaje me ne disa foto te bukura.

Ne keto te fillimit te vitit 2020 ajo duket se po qendron mjaft afer familjes.

Madje ajo ka publikuar ne profilin e saj me Instagram nje foto me te voglin e saj Kroi.

Ajo shkruan “Me ngrohte se kaq? Duke u mbajtur fort pas njeri-tjetrit ne ditet e fundit te pushimit!”

Familja duket e ulur ne ambjentet e shtepise se tyre dhe transmeton ngrohtesine dhe rehatine familjare.