“4 muaj gazra”, Iliri ironizon Donaldin: Të jesh kaq i ri dhe të kesh kaq p*rdhë

Gjatë ditës së sotme mbi shtëpinë e Big Brother fluturoi një helikopter, nga i cili u lëshuan qindra karafila.

Pas konfuzionit të banorëve, u kuptua se autor i kësaj surprize ishte binjaku i Donaldit, Romeo Veshaj. Kjo gjë duket se nuk u kapërdi lehtë nga Iliri, i cili teksa ndodhej në kuzhinë me Arjolën, nuk i kurseu disa fjalë.

Ai shprehet se në jetën e tij ka njohur shumë njerëz me karrierë, që janë shumë të thjeshtë në jetën e tyre.

“Një ndër gjërat që kam urryer është tangërlliku, pordha, të jesh kaq i ri dhe të kesh kaq pordhë… Unë kam njohur shumë njerëz, si shqiptarë si të huaj, që kanë bërë karrierë, kanë lekë me ble botën, dhe janë njerëzit më të thjeshtë. Një pordhë të tillë këtu brenda nuk e kisha imagjinuar kurrë”, shprehet Iliri, ndërkohë që Arjola e ndërpret duke e pyetur për Monikën.

“Po shlodhet se është lodhur. Një super pordhë gjigande, 4 muaj gazra”, thotë Iliri me ironi.