Home TE NDRYSHME “Ti mund të haje edhe ndonjë shpullë sot, por…”. Maja ia thotë...

“Ti mund të haje edhe ndonjë shpullë sot, por…”. Maja ia thotë copë, Bieta i përgjigjet: S’ka gjë jam mësuar unë…

601
0

Këngëtarja e njohur Maja ka qenë dje e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, për të folur për jetën profesionale, planet për projektet e reja dhe jetën private, ku ka zbuluar për të p[arën herë portretin e plotë të të birit,.

Teksa po diskutonte për të birin e këngëtares, Jonasin, moderatorja ka bërë me dije edhe arysen se përse mungoi i vogli sot nga ekrani, ku tha se ishte pak sëmurë.

Bieta Sulo: Plani ishte që përtej ecjes elegante të Majës, të vinte me vrull Joansi.

Maja: Ti mund të haje ndonjë shpullë por shpëtove sot.

Bieta Sulo: S’ka problem! Jam mësuar unë.

Maja: U mundova por fëmijë të vegjël, e nuk ashtu…