Saturday, April 4, 2020
Home Blog Page 839
video

Borani me spinaq (video recetë)

https://youtu.be/Z18Zg6F9NYQ Perberesit per Boranine: 1 kokerr qepe te vogel 2 tufe qepe te njoma 1 domate , vetem tulin pa lekure 1 filxhan kafeje oriz 3 tufa Spinaq dhe...

Hidhini syzet! Përmirësoni shikimin me këtë metodë!

Çdokush e di se kur nuk përdor pjesë të veçanta të muskujve për shumë kohë, ata do të dobësohen. Për shembull, kur dikush dëmton këmbën...
277,203FansLike
17,370FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts