Sunday, May 31, 2020
Home Blog Page 311

8 gjëra që kurrë nuk duhet të bëni me stomak bosh

Sipas ekspertëve, duke bërë gjëra të caktuara në stomak bosh mund të ketë efekte të dëmshme në shëndetin tonë. Pirja e ujit të ngrohtë...

5 gjërat që ju kurrë nuk duhet t’i ndani me të tjerët dhe pse

Të ruani sekretet apo të ndani me të tjerët çdo detaj të jetës tuaj? Ruajtja e sekreteve zakonisht nuk këshillohet, sepse përfshihen çështje që mund...

4 MËNYRA të dobishme pë të larguar qelbëzimin e bajameve PA KIRURGJI!

Spote të vogla të bardha që mund t'i shihni në bajamet në pjesën e pasme të fytit janë përgjegjës për një sërë problemesh në...

Kek me molla dhe arra-Receta

Përbërësit 3 vezë 1 gote sheqer gjysme gote te çajit ujë 1 gote arra të bluara 2-3 molla 1 gote vaj vegjetal 1 luge te gjelles kanellë 1 Pluhur pjekje 2 gota miell PËRMBI sheqer...

Çaji magjik që shëron mbi 50 sëmundje

Me këtë çaj magjik, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore. Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndihmojë në trajtimin e...

Meteorologët “paralajmërojnë” jugun! Ja çfarë kthese merr moti sot pasdite

Të shtunën do të ketë kthjellime e vranësira të lehta, që do të dominojnë motin në ultësirën perëndimore, por me vranësira të dukshme paraqiten...

Miksoni 1 limon me 1 lugë vaj ulliri dhe përdoreni deri në fund te...

Kjo përzierje e fuqishme me keto 2 përbërës do t'ju ndihmojë të pastroni trupin tuaj nga të gjitha toksinat e dëmshme. Do të ndiheni...

23 vjeçarja shkon për të bërë eko, por shokohet nga ajo që mban në...

Një nënë e re ka vendosur të ndërpresë shtatëzaninë pasi mjekët zbuluan se ajo mbante fetusin e një "sirene" në mitrën e saj. Wu 23-vjeçare,...

Fiton milionat, kjo është super shtëpia e Blendi Fevziut

Ndonëse me Blendin si gazetar do të takohemi sot në mbrëmje si gjithmonë në emisionin ‘Opinion’, sot gazetari i njohur na ka treguar një...

8 sekretet për një kujtesë të fortë

Nëse ju jeni në mesin e atyre njerëzve të cilët thjesht nuk mund të mbani mend detaje të vogla, vazhdimisht bëjnë pyetje për të...
280,490FansLike
19,936FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts