Keto jane shtepite me luksoze / Ja kush jane 5 VIPAT shqiptare qe kane shtepite me te bukura

0
2090

Orinda dhe Turi hapën dyert e shtëpisë së tyre të re për të na treguar arredimin e tyre të veçantë dhe ajo eshte shume e bukur dhe plot ngjyra.

Këngëtarja Maja hapi dyert e shtëpisë ajo ka blerë një vilë brenda kompleksit “Long Hill”, në një prej zonave më të shtrenjta të Tiranës.

Blendi Fevziu, na ka zbuluar së fundmi një pjesë të oborrit gjigant të vilës së tij.Ai eshte nje nga gazetaret me te paguar.

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë pronarë të një super vile gjithashtu në zonën e vilave “Rolling Hills”. Shtëpia e çiftit të famshëm të showbizzz-it shqiptar ka kushtuar 500 mije euro. Një oborr dhe një pishinë gjigande e rrethon vilën e tyre, që të gjithë do ta donim.

Këngëtarja Genta Ismaili zotëron gjithashtu një shtëpi gjigande. Shtëpia e Gentës gjendet në Prishtinë rrugës për Gjilan