Duke fshirë dhe duke larë, Big Mama tregon çdo ambient të shtëpisë se saj te buku (Video)

0
823

Nje nga kengetaret me te dashura per publikun shqiptar Big Mama na ka treguar të gjithëve ambientet e shtëpisë së saj se bukur.

Në një rrëfim për emisionin “Prive”, “Një ditë e Big Mamës”, ajo ka zbuluar se ç’bën për të kaluar kohën brenda shtëpisë se saj dhe sa e lumtur eshte ajo.

Ajo ka treguar çdo cep, duke filluar nga dhoma e gjumit e deri te kuzhina.

Këngëtarja ka treguar se ka tre mënyra për të kaluar kohën në shtëpi: pastron, gatuan dhe hekuros rrobat.

Ne i urojme dite te bukura.

Video