Wednesday, June 3, 2020

Fërkoni këmbët me këtë dhe do të largoni të çarat e thembrave brenda 1...

Sot unë do të ndaj me ju nje menyre te shkelqyer pastrimi per kembet tuaja te plasaritura.Ky pastrim do te zbuse kembet tuaja. Përsëriteni...

Ju bëhen gishtat kështu kur i fusni në ujë? Tregon diçka tronditëse

Me ane te disa gjesteve te thjeshta, apo dhe veprimeve qe shpesh kalojne pa u vene re nga ana jone. mund te mesojme shumë...

Gruaja më e mençur në botë zbulon: 9 këshilla për të hequr dhjamin përgjithmonë!

Marylin vos Savant ka ofruar një zgjidhje për çështjen më problematike të femrave të shumta- mbajtja e trupit në formë. Problemi sot përfshin femrat që...

JA SI TË ZBARDHNI LËKURËN NË KUSHTE SHTËPIE ME RECETËN BIO…

Është kthyer pothuajse në një mani për adoleshentet dhe femrat në ditët e sotme ngjyra më e bardhë e lëkurës. Në mesin e këtyre...

Harrojeni palestrën, boll harxhuat lekë! Zhdukni kilet nga Barku, Vithet dhe Kofshët…dhe tregojani edhe...

Bëhet fjalë për pijen që si përbërës ka: kastravec, selino dhe ananas. Konsumimi i saj do t’ju mundësojë eliminimin e dhjamit nga zona e barkut,...

Limon dhe sodë buke, kombinimi i mrekullueshëm. 1000 herë më i fuqishëm se kimioterapia

Soda e bukës dhe një copë limoni të hedhur në një gotë uji mund të përdoret të bëjnë mrekulli për shëndetin tuaj. Kjo metodë...

Kur më tregoi se jetonte këtu me fëmijën e saj, mu desh të shihja...

Mania e shtepive te vogla dëshmon se njerëzit mund të jetojnë te lumtur në hapësira të vogla dhe ti kenë të gjitha pajisjet që...

Alarmi i mjekëve: Ndaloni së përdoruri këtë produkt para se të jetë shumë vonë

Naftalina është një përbërës i rrezikshëm, në formën e një substance të bardhë që ka aromë shumë të fortë. Disa prej nesh e njohin...

Marinimi mund t’ju shpëtojë jetën; rregullat për mishin dhe peshkun

Pjekja e mishit dhe e peshkut e ka zanafillën që kur njerëzit filluan të ndezin zjarrin dhe ne, edhe sot e kësaj dite, vazhdojmë...

Maska me domate që heq qimet e padëshiruara të fytyrës përgjithmonë

Nga Shije.al / 28 KORRIK 2017 komente Mund të keni tipare të mrekullueshme të fytyrës, por ka diçka që ju bën të ndjeheni keq....
280,513FansLike
19,984FollowersFollow
15,100SubscribersSubscribe

Recent Posts