54-vjeçar shqiptar humb jeten nga perplasja e makines ne Greqi

0
192

Një 54-vjeçar shqiptar ka humbur jetën diten e djeshme në Selanik si pasojë e një aksidenti.

Mediat greke raportojnë se 54-vjeçari shqiptar i cili ishte duke ecur me motoçikletë është përplasur me një makinë. Ai nuk e ka pare makinen dhe ajo e ka rrezuar nga motorri.

Si pasojë shqiptari ka pësuar atak kardiak. Pavarësisht ndihmës mjekësore, ishte e pamundur që 54-vjeçari të mbijetonte.