Thursday, January 28, 2021

Food Matters

Studim/Ja pse burrat infektohen me shpejt dhe me shume me koronavirus...

Sipas një grupi shkencëtarësh të Universitetit të Yale-t në SHBA, publikuar në revistën “Nature” thuhet se burrat infenktohen me shume se sa femrat per...

Travel Guides

Healthy Life

Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit/ Por shikoni...

Enida Petro eshte dentiste dhe eshte bashkeshortja e Arjan Canit.Ajo eshte ftuar te emisioni i Rudines dhe ka folur per kujdesin e dhembeve te...

Rikthehen tërmetet serisht lëkundjet ndihen deri në Selanik

Psas Shqiperise tashme lekundjen po ndihen dh ene Greqi.Lajmet bejn te ditur se termeti i mbremjes se sotme eshte ndjere deri ne Selanik. Një tërmet...
[td_block_social_counter facebook_app_id=”1753104724945494″ facebook_security_key=”c5f981ab4745cab2bf25141752a5edd6″ facebook=”tagdiv” facebook_access_token=”1753104724945494|gDKu66ZuRLMBz5WUtYrWxDpSE2o” twitter=”envato” youtube=”tagdiv” style=”style8 td-social-boxed td-social-font-icons” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″]
- Advertisment -

Most Popular

Culture

Sport News

Tërmet mbremjen e sotme, lëkundet toka, ja epiqendra dhe magnituda

Lëkundje sizmike janë regjistruar para pak minutave në vend tone ku nje termet e lehte me magnitude 3 balle ka lekundur qytetin e Korces....

Kryeministri grek bën të mirën e madhe për 19 vjeçare shqiptare shtatzënë, ja si...

Gjatë kësaj fundjave angazhimi në kohë rekord i zyrës kryeministrore dhe emergjencave sociale në Greqi ka bërë që t’i shpëtohet jeta një emigranteje nga...

Hapja e kufijve/ Ky shtet evropian heq Shqipërinë dhe Kosovën nga lista e vendeve...

Se fundmi eshte perditesuar lista e vendeve me rrezikshmeri te larte per shtetin e Zvicres dhe kjo hyn ne fuqi ne oren 00:00 te...

E mbani mend SuIon e “Lulëkuqeve mbi mure”? Nuk do ta BESONl si duket...

E mbani mend SuIon e “Lulëkuqeve mbi mure”, sot po ta shihni nuk do ta BESONl si duket. “Lulëkuqet mbi mure” është një ndër filmat...

Italia ndjek linjën e BE-së, mbyll kufirin me Shqipërinë.Ja kur mund ta hap perseri

Dhe Italia mbyll kufirin per Shqiperine ashtu sic rekomandoj Bashkimi Evropian pasi numri i te infektuarve eshte ne rritje ne vendin tone dhe kjo...

Fitness