Saturday, October 19, 2019

Food Matters

Publikohen 10 milionerët shqiptarë të vitit, Samir Mane mbetet në vendin...

Iniciativa Europiane për Edukim (EEI) dhe Botimet Mapo, publikuan studimin për “super të pasurit” shqiptarë gjatë vitit 2016. Studimi që rendit 10 sipërmarrësit më...

Travel Guides

Healthy Life

3 gabime që duhen shmangur ndërsa gatuani lakrën

Nga Shije.al Lakrën, më së shumti e kemi ngrënë të gatuar gjellë nga nënat tona, ndonjëherë salllatë dhe kaq, por në fakt ky perim...

Ja cila është koha më e mirë për të fjetur nëse...

A ju ka ndodhur ndonjëherë të shkoni në shtrat herët, sepse ju eshte dashur të zgjoheni në kohë për punë - pastaj të ndiheni...
17,115FansLike
66,912FollowersFollow
13,900SubscribersSubscribe
- Advertisment -

Most Popular

Culture

Sport News

Miratohet marrëveshja për patentat me Greqinë. Marrëveshja parashikon që shqiptarët..

Në mbledhjen e sotme të Këshillit të Ministrave, qeveria shqiptare miratoi marrëveshjen me Greqinë për njohjen e ndërsjelltë të lejeve të drejtimit me Greqinë. Vendimi...

Sa herë që pini PIJE Të GAZUARA DIETIKE, ja çfarë ndodh në të vërtetë...

Është e lehtë të kuptohet se përse njerëzit konsumojnë pije me gaz DIETIKE- është freskuese, shija aq e mirë dhe shije me sheqer, pa...

Kurat popullore per hernien diskale dhe nervin shiatik

Ajo qe themi shpesh kur degjojme per nje semundje apo kur perballemi me probleme te medha apo te vogla ne jeten e perditshme, eshte,...

“Ajo e ndau nga gruaja, studentet në Shqipëri për lek bëjnë gjithçka”, cfare nuk...

Dy të rinj u larguan nga kjo botë në rrethana tragjike pak ditë më parë. Xhafer Mata vra ish-të dashurën e tij dhe më pas...

Vetëm 1 në 100 persona mund t’i gjejnë 4 kafshë në këtë foto, ja...

Vetem një peizashi piktoresk një sy i pastërvitur nuk mund të vërejë asgjë më shumë. Në pamje të parë ju mund të shihni një shtëpi,...

Fitness