Vrasësi i cisteve dhe fibroideve. Vetëm dy përbërës dhe i thoni lamtumirë përgjithmonë!

Mund t’ju duket e çuditshme por kjo bimë mund t’ju ndihmojë të eliminoni cistet dhe fibroidet.

Më poshtë receta e plotë:
Përbërësit:
500 gram mjalt
300 gram gjethe “Bima e veshit”

Përgatitja:
Prisni me dorë gjethet e bimës së veshit (kështu quhet) dhe i bashkoni me mjaltin. Lërini të qendrojnë derisa ato të jenë bashkuar mirë për 2-3 ditë. Merreni në mëngjes me stomak bosh.

Mos hani asgjë në 2 orët e ardhshme! Ky ilaç do të përshpejtojë metabolizmin dhe do të pastrojë trupin tuaj nga çdo toksinë.
Është shumë e rekomanduar nga mjekët rusë. Është shumë efektive për trajtimin e fibroideve, mitrës dhe cistit ovarian./Shije.al

You may also like...

Leave a Reply