Vogëlushja që shihni në foto sot është një nga moderatoret më të njohura, a e njihni cila është?

0
671

Ajo është kthyer tashme në një nga moderatoret më të dashura për publikun.

Fjoralba Ponari është një personazh shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan me fansat dhe ndjekesit e tyre momente të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Ne si publik jemi mësuar gjithnjë që ta shohim të kuruar në çdo detaj, por a do ta njihnit Fjoralbën në fotot e vjetra nga fëmijëria?

Një foto si kjo që e ka postuar vetë moderatorja sot, ku ka pozuar me të ëmën. Moderatorja ne foto duket me kapuç mbi kokë, teksa qëndron shumë serioze me vështrimin nga kamera shume me ngulitje dhe doren e ngritur sikur terheq vemendje.

Komenti mbi foton e vjeter te Fjoralbes ishte:
“Miss Fjoralba ju kujton të shihni “Beauty-n”.