Home TE NDRYSHME U përfol se u ndanë, Tuna shfaqet përkrah Patrisit dhe ka një...

U përfol se u ndanë, Tuna shfaqet përkrah Patrisit dhe ka një dedikim për nënën e tij (FOTO)

284
0

Ndërsa Patrisi shkroi në “Facebook”: “Mami jem ma e mira… Ma ki kpùte shpirtin… Të pushoftë shpirti i qetë”.

Pas këtij lajmi reàgoi edhe Nora, që shkroi disa fjalë shumë të ndjéra për ish-vjehrrën e saj.

Ajo publíkoi në Instagram një foto në të cilën nëna e Patrisit dhe Robertit ka pòzuar me vogëlushen, Renee.

“Ke qenë gjithmonë shoqja ime. Të kam dasht dhe më ke dashur. Uroj me zemër që shpirti yt i bardhë dhe një grua me kaq shumë vlera të pushojë e qetë në paqe. Teuta”, shkroi Nora, duke e shoqëruar me emojin e një pëllumbi të bardhë.

Ndërkohë në lídhje me këtë lajm të tríshtë ka reàguar edhe Tuna, ish-partnerja e Patrisit. Pavàrësisht se së fùndmi ajo ka pasur pròbleme me partnerin e saj, nuk është menduar dy herë që të shkruajë disa fjalë zemre për ish-vjehrrën e ndjérë. Në fakt Tuna i ka habítur të gjithë duke publíkuar një foto të Patrisit, nënës së tij dhe djalit të saj të vogël, Tianit. Megjíthatë këngëtarja nuk e ka përmendur fare Patrisin, por është shpréhur se do të kujdéset që t’ja mbàjë Tianit sa më të freskëta kujtimet për gjyshen e tij.

“Sot ndjehem e píkélluar… Tian humbi nënën që e deshi aq shumë… Do të kujdésem t’ia mbàj Tianit të freskëta kujtimet për gjyshen e tij. Përjétësisht në zemrat tona”, ka shkruar Tuna.