“U këputët ju”/ Iliri bën gjestin e papritur, Monika shpreh hapur xhelozinë e thelle qe ka/foto

Monika dhe Iliri janë dy prej banorëve të ‘Big Brother VIP’, që pavarësisht konflikteve mes tyre, nuk i kursejnë asnjëherë batutat.

Së fundi Monika duket se është bërë xheloze nga një përqafim mes Ilirit dhe Arjolës, ndërsa këta të fundit nuk ia kanë lënë mangët replikat.

Teksa Iliri ia bëri me shenjë që do të largohet nga shtëpia, Monika ia ktheu duke i thënë: Ëhë, lëre mo, u këputët, me ty do të jem deri në fund, deri në vdekje.

Arjola: Po jeta jam dakord me ty.

Mbrëmjen e sotme pritet që nga shtëpia e ‘Big Brother’ të ketë dy të eliminuar. Një nga televotimi i hapur gjatë javës, dhe një nga ai që do të hapet në mbrëmje.