Home TE NDRYSHME U bë baba për herë të parë, multi-milioneri italian.Por shikoni cfare emri...

U bë baba për herë të parë, multi-milioneri italian.Por shikoni cfare emri te cuditshme i vendos te bijes

539
0

Multimilioneri italian Gianluca Vacchi dhe modelja Sharon Fonseca u bënë prindër për herë të parë dhe ata jane te lumtur sepse tashme jane bere prinder dhe e quajten vajzen e tyre me emer shume te vecante Blu Jerusalema.

Familja e lumtur organizoi një festë madhështore për të mirëpritur të bijën në shtëpi ku aty e prisnin dhe miq te tyre dhe plot njerez te familjes.

Punëtorët dhe shërbyesit e çiftit duartrokasin të emocionuar për ardhjen e pjesëtares së re të familjes, Blu Jerusalema ndërsa Sharon nuk i mban dot lotët.

Ky është fëmija i parë për Gianluca Vacchin, një manjat biznesi, i njohur për publikun falë videove që ai poston në rrjete sociale ku tregon jetën luksoze, i rrethuar gjithmonë me femra.

Partnerja e tij, Sharon Fonseca është modele, gazetare dhe blogere. Ajo është 25 vjeç dhe nga Venezuela.

Ne i urojme dite te bukura dhe plot te lumtura.