Home TE NDRYSHME Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas...

Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve

294
0

Arta Bajrami ka kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, këngëtarja në fjalë aktive di të tregohet në rrjetet sociale.

Bajrami e cila është nënë e tre fëmijëve po mbahet në formë të mirë trupore.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të saj, në të cilat mund të vëreni ndryshimin ndër vite.