Home TE NDRYSHME Tërmeti lekund shtetin fqinj, ja ku e kishte epiqendrën

Tërmeti lekund shtetin fqinj, ja ku e kishte epiqendrën

419
0

Tërmeti lekund shtetin fqinj, ja ku e kishte epiqendrën

Një tërmet me magnitudë 4.5 i shkallës Rihter ka tundur Malin e Zi në oren 19:13 por dridhjet jane ndjere deri ne Maqedonin e Veriut.

Lekundjet nuk kane zgjatur shume dhe nuk raportohet per dëme

Para disa ditesh po nje termet 4.50 balle lekundi Malin e Zi .

Lekundjet jane ndjere dehe ne vendin tone por cdo gje ka shkuar pa probleme.

Stina e vere eshte dhe stina ku ka me shume lekundje sizmike.