Home TE NDRYSHME Termet zgjon shqiptaret nga gjumi ja ku ishte epiqendra dhe magnituda

Termet zgjon shqiptaret nga gjumi ja ku ishte epiqendra dhe magnituda

242
0

Lekundje termeti jane ndier perseri po kesaj rradhe lekundjet jane regjistruar ne fillim te dites Mavrovë te Maqedonise se Veriut

Ne oret e para jane ndier lekundjet dhe me epiqender ne Mavrovë te Maqedonise se Veriut dhe ishte me magnitude 5.5. e shkalles rihter.

Sipas raportimeve, termeti u ndie edhe ne Shqiperi si dhe ne Kosove.

Cdo gje ka shkuar mire dhe pa pasoja.