Sot Brenda viles luksoze te Xhensiles dhe Besit/ Ja sa bukur e kane rregulluar shtepine nga brenda

0
781

Xhensila dhe Besi nje nga ciftet me te bukur dhe me te dashur te showbizit kane postuar foto nga shtepia e tyre shume e bukur.

Duke shijuar pranine e vajzes se tyre Ajkes ata po i kalojne shume mire keto dite.

Ne nje postim ata treguan per fansat rutinen e dites se tyre ku shfaqen duke mbjelle lule ne kopeshtin e shtepise.

Xhensila ka filmuar cdo moment kur vogelushja e saj Ajka eshte perfshire ne punen e tyre. “Bravo mami, bravo!

Ne i urojme dite te bukur familjes Kallaku.