Home LAJME Sokol Balla te ‘Vizion Plus’, vjen reagimi i papritur nga Turjan Hyska

Sokol Balla te ‘Vizion Plus’, vjen reagimi i papritur nga Turjan Hyska

54
0

Moderatori i njohur Turjan Hyska përmes një postimi në rrjetet sociale, duket se ka reaguar për lëvizjen e bujshme të Sokol Ballës nga Top Channel në Vizion Plus.

Hyska i fundit ka shkruar “Ku ka lëvizje, ka zhvillim!” që më tepër se një status i zakonshëm në rrjetet sociale, postimi i moderatorit të emisionit “ Oktapod” në Vizion Plus duket si një urim mirëseardhje për drejtorin e ri, Sokol Balla.

Balla, natën e ndërrimit të viteve konfirmoi zyrtarisht largimin e tij nga Top Channel dhe sipas burimeve sapo ka filluar punën si drejtor ekzekutiv në Vizion Plus.