Home VIDEO RECETA Shkopa të ëmbël

Shkopa të ëmbël

215
0

Perberesit:
1 kokerr veze
100 miell
1 lug sheqer
1 gote e vogel musht rrushi

Perzihen te gjithe perberesit dhe brumi lihet ne frigorifer perreth 2 ore
E nxjerrim nga frigoriferi dhe e hapim pete .
Nga kjo pete presim shirita brumi qe i perdredhim dhe i skuqim
Keto shkopa te embel me pas sperkaten me pak sheqer pluhur

/©gatuajshendetshem.com