Shikoni se sa bukur e ka rregulluar Almeda shtepine e saj ne Turqi

0
978

Almeda Abazi nje nga femrat me te bukura shqiptare ka postuar ne ‘Instastory’ oborrin e shtepise se saj mes rrezeve te diellit dhe gjelberimit.Nje shtepi shume e bukur.

Nje shtepi e bukur me peme ku eshte gdhendur emri i me te voglit te saj dhe Tolgahan, Efehan.

Nuk mungojne dhe lodrat e ndryshme per djalin nga pamjet e paraqitura, i cili vetem pak dite me pare ne nje feste private te krijuar ne ambientet e shtepise festoi 1-vjetorin e tij.

Ne qytetin e Stambollit ndodhet vila 4- kateshe dhe i ka kushtuar çiftit plot 4 milione e 500 mije lira turke. Shtepia ka nje kopsht te madh ,nje palester private dhe nje pishine qe mund te shfrytezohet edhe gjate dimrit.


.