Sëmuret Kryeministri Rama? Mediat nxjerrin foton që po ngjall shume pyetje…

0
448

Ne konferencen e radhes qe ka mbajtur me gazetart, kryeministri i vendit tashme ka si kryefjale Marreveshjen e 5 Qershorit.

Rama si rralle me pare sot i eshte pergjigjur per here te pare pyetjeve te akuzave opozitare jashteparlamentare dhe atyre te Presidentit Ilir Meta mbi ndryshimet kushtetuese qe kane ndodhur.

Mirepo ajo qe u vu re ne konference ishte gjendja e Rames, pasi dukej qarte se si njeri sy i ishte skuqur dukshem dhe nuk dihej se cfare i ka ngjare.