Rudina Magjistari fton ne emision bashkeshorten e Arian Canit/ Por shikoni sa e bukur eshte ajo

0
2147

Enida Petro eshte dentiste dhe eshte bashkeshortja e Arjan Canit.Ajo eshte ftuar te emisioni i Rudines dhe ka folur per kujdesin e dhembeve te femijeve.

Shume pak veta e dine qe dentistja shume e suksesshme ne profesionin e saj eshte edhe bashkeshortja e Arjan Canit.

Ata kane dy femije nje djale dhe nje vajze ku vjazen Joanen Ariani e prezantoi edhe tek emsioni i tij “Zone e lire” . Enida gjate emisionit tregon se bashkeshorti i saj i ka trasheguar Joanes pasionin per teatrin.

Rudina Magjistari: Vajzes se vogel mund te mos i kene rene te gjitha dhembet, por e kemi pare ne televizor. Ja kjo eshte vajza e Enides.

Shpresojme dite te bukura per familjen Cani.