Receta që zhduk si me magji dhimbjen e kokës

Njerëzit që vuajnë nga migrena e dinë se kjo është një dhimbje e tmerrshme dhe nuk është diçka që shërohet lehtë. Ne ju propozojmë një recetë të thjeshtë dhe natyrale që ua zhduke menjëherë dhimbjen e kokës.

Receta i përket mjekësisë tradicionale dhe popullore, e cila është sot më e kritikuar se e mbështetur. Vendimin për ta provuar apo jo merreni ju!

Ja çfarë duhet të bëni:

Merrni një gotë, shtrydhni një kokërr limoni, shtoni 2 lugë kripë.

Përzini mire lëngun e limonit dhe kripën, pastaj shtoni ujë. Pasi kjo është e trazuar pijeni të gjithë lëngun. Shija nuk është e mirë! Por ky ilaç punon në çast, si të ishte magji!

You may also like...

Leave a Reply