Rama e ka bërë bllok në telefon, ish deputeti nxjerr mesazhin për Ramën në ditën më të trishtë të tij

0
543

Ish-deputeti i famshem kaubojs Eduart Ndocaj ka bere një postimi në rrjetet sociale dhe ka shprehur ngushëllimet per kryeministrin Edi Rama diten e humbjes se nenes se tij por ai ka qen i bllokuar dhe nuk ka mundur ta dergoj mesazhin por ai e ka postuar ne rrjetet socila duke shprehur ngushellimin e tij

Ja se cfare shkruan ish deputeti:”Zoti Kryeminister Edi Rama per shum arsye qe me keni bllokuar sarri dot as tju telefonoj dhe tu dergoj nje mesazh ngushllimet per humbjen e nenes tende .

Bashkohem me ngushellimet e te gjitheve per ty dhe familjen tende z Rama. Me vjen keq per humbjen e Nenes tuaj, kush e ka provuar humbjen e te dashurve te tije arrin te te kuptoje mire se cfare po kaloni ju tani. Nuk e imagjinoj dot dhimbjen qe te rethon, por ja qe kjo eshte vazhdimesia e jetes, rruga qe kalojme te gjithe E megjithese jo ne forme fizike ai ende do vazhdoje te jetoje brenda teje dhe familjes tende. Mos harro se ata qe jetojne ne zemrat e te tjereve asnjehere nuk vdesin.🙏🙏🙏🙏Eduart Ndocaj”.