Home Blog Page 694

Gjermania planifikon t’i kthehet jetës normale me 19 prill, ja cili është plani i...

Sipas te famshmes 'Reuters', Gjermania ka hartuar plane per te perfunduar izolimin pas dates 19 prill. Masat qe ka hartuar Gjermania perfshijne nje liste te...

KËSHILLAT E MJEKUT/ Tritan Kalo: Boll gënjyem veten! Ja çfarë duhet të bëjmë

Tritan Kalo kritikon te gjithe ata qe bejne si eksperta dhe flasin per cdo gje rreth virusit. Ai keshillon shqiptaret te bejne durim sepse kjo...

Koronavirusi mund të hyje shume lehtë në shtëpinë tuaj, ja objektet qe jane të...

Koronavirusi mund të futet lehtë në shtëpinë tuaj, ja cilat janë objektet më të rrezikshme Gjatë kësaj kohe të izolimit prej koronavisursit është shumë e...

Mjekja duke kuruar të prekurin nga COVID-19… Publikohen për herë të parë pamjet nga...

Ogerta Manastirliu Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka postuar nje foto nga spitali i infektivit ku tregon se cfare ndodh brenda. Eshte nje situata...

Koronavirus: Perkeqesohet gjendja e kryeministrit Britanik Boris Johnson/ Ja cfare thone doktoret per te

Boris Johnson u shtrua në spital per kurim te metejshem 10 ditë pas testimit pozitiv për koronavirus. BBC e raporton atë. Kryeministri britanik nuk...

“Do iki qederi se është ilaç i mirë Piperi”/ Letra e bukur që u...

Sot me date 5 Prill ka dale nga Spitali infekstiv plotesisht e sheruar, nje nene 80 vjecare nga Vlora. Nene Vezikoja se bashku me...

Bëri gishtat me pështymë dhe preku ushqimet në supermarket, ja cfare i ndodhi me...

Nje djale 20 vjec nga Britania e madhe eshte ndaluar nga policia pasi ka bere me peshtyme disa ushqime ne supermarket. I riu ka hyre...

Pacienti italian felenderon shqiptaret qe i sherbyen me perkushtin te madh ne Breshia

Njeri nga pacientete e shtruar ne spitalin e Breshias ka falenderuar 2 nga 30 anetaret e stafit shendetesor qe kane ardh ngaShqiperia per te...

Dr. Arjan Harxhi këshillon: Ja çfarë të konsumoni këto ditë ne karantine.Video

Infeksionisti i njohur Arjan Harxhi, thote se:“Një gotë me portokall të shtrydhur nē ditë është mëse e mjaftueshme për nevojat e organizmit. Por në...

Nuk do lehtësohen masat as të hënën. Rama: Ja plani në vazhdim që kemi

Sot kreu i qeverisë, Rama, ka dalë në një komunikim vidjo on line u shpreh se e keqja nga koronavirusi ende nuk ka ardhur....
12,999FansLike
399FollowersFollow
167,032SubscribersSubscribe

Recent Posts