Home Blog Page 592

E para në Europë! Italia tashme përgatit vaksinën për koronavirusin

Te gjithe shtetet jane ne gare per te gjetur vaksinen e koronavirusit per te shpetuar jete njerezish dhe per te fituar miliona dollar. Agjensia e...

“A tu jap një lajm të mirë per te gjithe?! Brace jep lajmin shume...

Nje lajm i mire vjen nga zv.Erion Brace nga spitali i Fierit. Ai ka shkruan ne rrjetet sociale se asnjë mjek, infermier apo sanitar sipas...

“Me temperaturë 40, e ndamë mendjen se kishim koronavirus”, Rudina dhe Marku rrëfejnë momentet...

Rudina Dembacaj nje nga personazhet me te perfolur dhe me te dashur per publikun tregon diten e sotme historine e tyre me koronavirusin pasi...

EdiRama ben njoftimin e papritur: Boll! Nga dita e nesërme, do të ndalohet cdo...

Shqiperia eshet futur ne karantine dhe cdo dite ajo shrengohet per te shkak qe te ulet nurmi i te infektuar dhe te mos perfundojme...

Dita me e veshtire per Italine, perhapje nuk po ndalet. Flasin autoritetet: Nese vazhdon...

Italia ne ditet e saj me te veshtira 475 persona humbën jetën gjatë 24 orëve të fundit, duke çuar numrin total të viktimave në...

Ministrja tregon se cdo ndodh me shkollat dhe mesuesit ne ditet ne vazhdim.Video

Me një video-mesazh Ministrja e Arsimit ka thene se nese situata do te jete e njejte shkolla do te shtyhet pas 23 marsit. Besa Shahine...

A do paguhen faturat e ujit dhe të dritave në muajt e ‘lu ftës’?...

A do ti paguajme faturat e ujit dhe te dritave ja se si Kryeministri i Shqiperise Edi Rama ka thene një herë e mirë...

“Brenda së njëjtës familje, njëri infektohet e të tjerët jo. Si mund te ndodhi...

Ne nje lidhje vidjo me skype ne emisionin Opinion, ka folur shefja e Epidemiologjise ne ISHP, Eugena Tomin e cila ka treguar dicka mbi...

“Pacienti zero eshte drejt sherimit”, Presidenti shprehet i emocionuar dhe shpreson qe se shpejti...

Presidenti i Shqiperise Ilir Meta ka reaguar ne lidhje me rastin e pacientit zero i cili ka dale negativ ne testin e pare pas...

Mjeku specialist tregon tre shenjat e para kryesore se kur duhet te telefononi 127

Tritan Kalo, mjeku teper i nderuar ne profesionin e tije ka treguar se kur nje person ka kolle, temperature dhe veshtiresi ne frymemarrje te...
12,999FansLike
399FollowersFollow
167,032SubscribersSubscribe

Recent Posts