Noizy ‘i lë porosi’ çunave në burg për Klodian Çalamanin: Kur ta shihni ta keni parasysh vetë

Reperi i njohur, Rigles Rajku i njohur si Noizy ka bërë një reagim per Mateo Vesiut, ngjarje qe ndodhi ne fier

Noizy nëpërmjet një story që ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram, u ka bërë thirrje të gjithë të burgosurve, që të ‘kujdesen’ për autorin.

Reperi ka publikuar foton e autorit t, Klodian Çalamanit, mbi të cilën shkruan:

Kjo foto është për të gjithë çunat me vlerë dhe sedër që janë brenda Kur ta shihni ta keni parasysh vetë…kini kujdes o çuna aty mrena, se ky është i fortë