Home TE NDRYSHME Moderatorja e njohur lë Shqipërinë dhe nis jetën nga e para në...

Moderatorja e njohur lë Shqipërinë dhe nis jetën nga e para në Afrikë, habit me deklaratën

203
0

Ka habitur të gjithë fansat moderatorja Einxhel Shkira, e cila ka njoftuar se tashmë ka lënë Shqipërinë për të jetuar në Afrikë.

Krahas disa fotove ajo shkruan: Puna që po bëj është një projekt që s’ka lidhje me jetën publike prandaj preferoj ta mbaj private. Kam mësuar që jo kushdo ta do të mirën këtu, përkundrazi…

Kam mësuar se sado të përpiqesh të tregohesh e sinqertë sërish ka njerëz që dyshojnë për çdo gjë. Të paktën nuk ika në Dubai siç ishin të sigurt ca prej jush”.