Home TE NDRYSHME Mëngjesi në shtëpinë e Arbanës, Arbana e nis ditën kaq ëmbël me...

Mëngjesi në shtëpinë e Arbanës, Arbana e nis ditën kaq ëmbël me Jonin dhe Diellin

1103
0

Muajin e kaluar, moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë me ardhjen në jetë të Diellit. Gjatë kësaj kohe, moderatorja nuk i ka kursyer postimet me të voglin, por duke mos ia zbuluar ende portretin.

Arbana ditën e sotme e ka nisur kaq ëmbël me dy djemtë e saj. Në njërin prej postimeve shfaqet dora e Diellit dhe pranë tij macja e shtëpisë ndërsa në postimin e dytë shfaqet Joni duke luajtur me macen.

“Mirëmëngjes! Mos harroni të buzëqeshni”-shkruan Arbana krah postimeve.