Lëkundje të forta tërmeti në Greqi, ndihen dhe në Korçë ja sa ishte magnituda

0
275

Pas nje periudhe qetesie prej gati nje muaji rishfaqen perseri lekundjet sizmike

Nje termet prej 5.2 balle ka rene para pak minutave ne Kastoria te Greqise, por raportohet se lekundjet jane ndjere ne Korçe.

Per momentin nuk raportohet per deme.

Shpresojme qe cdo gje te shkoje sa me mire.