Largimi i Xhemit? Zbulohet prezantuesja e re që do e zëvendësojë në “Portokalli”Ja kush eshte

0
441

“Portokalli” do të rikthehet kete muaj por Xhemi Shehu nuk do te jete me prezantuese sipas lajmeve.

Burime për “Who” tregojnë se Eneda Tarifa do të jetë ajo që do të prezantojë këtë vit krah Salsanos.

Ajo është parë ditët e fundit në ambientet e “Top Channel”, pranë stafit të “Portokalli”.

Këngëtarja ka qenë edhe më parë prezantuese e këtij spektakli krah Salsanos dhe Xhemit e tashmë duket se është gati për t’ju rikthyer kësaj eksperience.

Kujtojmë se edhe për Salsanon qarkulluan zëra se do të largohej, por asgjë nuk ishte e vërtetë tani te presim surprizat e reja te portokallise.