Lajme te mira nga Infektivi,ja sa të infektuar me COVID-19 jane sheruar

0
521

Shpresojme qe lajme te mira te marrim cdo dite dhe te shpresojme qe kjo gjendje qe jetojme te ndryshoje sa me shpejte.

Vjen lajm i mirë nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus ku thuhet se 15 veta jane sheruar dhe jane ne gjendje shume te mire. Shpresojme qe ky numer te rritet dhe gjendja te qetesohet dhe ti kthehet normalitetit.

Por Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “

🟢 LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT🤩”, shkruan Rama.

Dhe shpresojme qe te marrim lajme te mira cdo dite.