Ky është Edi, dje u gjend papritur në momentin dhe vendin e gabuar! Mesazhi në FB

0
640

Marjus Djerri dhe Edi Bokrina, nga ana tjetër, ishin në furgonin Qubo të EuroPulizia. Duhej të shkonin në punë në një kompani në Rapallo. U nxorën nga rrënojat para mamasë, babait dhe grave të tyre”, shkruajnë mediat italiane, duke konfirmuar kështu edhe vdekjen e shqiptarit të dytë në tragjedinë e Genovas.

I afërmi i Bokrinës ka publikuar një mesazh në “Facebook” ku jep lajmin e ndarjes nga jeta të të riut por kjo nuk është konfirmuar nga autoritetet italiane dhe as ato shqiptare.

njoftimi

Sipas joq, personi qe shihni ne fotot me poshte eshte Edi Bokrina.