Kurrë mos u martoni kurre me keto kater lloj femrash

0
2103

1.Mos u marto me nje femer qe rri gjithe diten para pasqyres sepse ajo nuk ka kohe
te mendoje per ty por sheh vetem veten e saj.

2.Mos u marto me nje femer qe e ka tere kohen mendjen tek parate sepse ajo nje dite do te largohet prej teje kur mos kesh me para.

3.Mos u marto me nje femer qe nuk di te gatuaj sepse ti do te jesh gjithnje i uritur me te.

4.Mos u marto me nje femer qe e ka zerin shume te larte dhe ze e bertet se do ju shurdhoje gjate gjithe jetes dhe do te lodheni prej saj.

Kujdes!! Jeta eshte e bukur ndaj mos e kthe ate ne te zymte dhe pa shije. Zgjidhe mire shoqen e jetes tende