Home TE NDRYSHME Kur të kap Rudina në gabim: Uaa jo kshu se jemi ne...

Kur të kap Rudina në gabim: Uaa jo kshu se jemi ne televizion, kujdes

318
0

Vajza e Robert Aliajt ishte ne lidhje direkte ne skype, ne emisionin e pasdites duke folur per here te pare me pas fitores se saj ne emisionin “the voice” te Belgjikes.

Gala Aliaj tregoi se ajo ne ate format televiziv kishte marre pjese nga deshira per tu argetuar dhe me tej tha se nuk e priste te fitonte.

Madje ne keto momente ne pyetjen e radhes ajo nga ciltersia tha edhe dicka qe nuk lejohej.

Kur Rudina e pyeti: Kur degjove emrin tend ne ato momente, si e perjetove, e kujton emocionin?

“Thashë What the f*ck”, u përgjigj vajza e Robertit, një përgjigje që habiti moderatoren.
Ajo qeshi, duke “i tërhequr vëmendjen”. “Uau! jemi në televizion Gala”, tha Rudina.