Kjo eshte vogëlushja më e bukur në botë është rritur, ja se si duket ajo tani

0
1519

Anatasiya Knyazeva e vogël është shpallur “vajza më e bukur në botë”, në vitin 2017.

Madje atë atëherë e krahasuan edhe me modelen e famshme Irina Shayk.

Vogëlushja doli edhe në kopertinën e revistë Vogue, në Francë, si modelja më e re që ka mundur të dalë në një kopertinë kaq të rëndësishme.

Sytë e saj plot shkëlqim blu, flokët e gjatë kafe të celët, fytyra e saj prej kukulle, ka fituar zemrën e shumë njerëzve anembanë dhe tashmë ajo është kthyer në një trend me gati prej më shumë se 1.4 milion ndjekës.

Imazhi kaq i bukur i saj si fëmijë vështirë se mund të harrohet. Edhe pse ajo është rritur, sërish në mendjen tonë mbetet pamja e saj e vogël dhe e ëmbël tamam një kartolinë.

Mirëpo, ajo tashmë është rritur dhe nëse keni dëshirë të shikoni sa shumë ka ndryshuar, shikoni fotot mëposht.